Przydatne aplikacje komunikacyjne. 

Zestawienie kilku aplikacji „komunikacyjnych” z których korzystam najczęściej 😉 

SkyCash 

Gdy nie mam biletu miesięcznego i potrzebuję pojechać autobusem bądź SKM (najszybszy środek komunikacji międzygalaktycznej) a kiosku w pobliżu nie ma, teraz to nie problem. Wystarczy ta aplikacja i wcześniej dodładowane konto. Sposóbów doładowania jest wiele i szybko można zasilić konto z użyciem dodanej karty kredytowej. W aglomeracji trójmiejskiej bilety MZKZG są 20 groszy tańsze niż papierowe.

Aplikacja SkyCash umożliwia kupienie biletu na komunikację miejską oraz na niektórych przewoźników kolejowych oraz opłacenie miejsca parkinkowego . SkyCash dostępny jest na Androida, iOS oraz Windows Phone.

Google Mapy 

Aplikacja dostępna na wszystkie platformy. Z tej aplikacji korzystam bardzo często żeby sprawdzić  aktualne korki oraz jako nawigacji samochodowej. Aplikacja od niedawna obsługuje przejazdy UBER i myTaxi. 

jakdojade 

Serwis dostępny pod adresem jakdojade.pl, bardzo przydatne narzędzie które podpowie Ci w wybranych lokalizacjach jak dojechać komunikacją miejską  z punktu A do punktu B. Wystarczy wpisać nazwę ulicy lub przystanku i miejsce docelowe i program wyszuka jak najlepsze połączenia. Bardzo często jak mam pojechać w nowe miejsce korzystam z tej aplikacji.

 

admin

Witam nazywam się Łukasz Krause. Krótko o mnie: rocznik 85′, Informatyk-amator  lubiący szperać w internecie i ślędzić nowinki technologiczne. Nieleczący się serialomaniak  i szczęsliwy posiadacz psa  i kota . Lubię proste i skuteczne rozwiązania.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz